Kariera

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników fizycznych do świadczenia usług remontowo-budowlanych.

 

Zgłoś się do nas, jeśli chcesz dołączyć do zespołu Balt Invest jako cieśla, zbrojarz-betoniarz lub murarz. Prześlij swoją aplikację na wybrane przez siebie stanowisko – postaramy się nawiązać z Tobą współpracę.

Cieśla

Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko cieśla. Do głównych obowiązków należy wykonywanie konstrukcji drewnianych w budownictwie. Na tym stanowisku możesz liczyć na wiele możliwości na łączenie poszczególnych elementów przy pomocy gwoździ, śrub, klamr, jarzma i ścisków stołowych. Zajmiesz się także wyborem drewna, które będzie charakteryzowało się najbardziej dopasowanymi parametrami do danej konstrukcji, wykonywaniem szalunków i budową domów w szkielecie drewnianym. Jeśli te nazwy nie są Ci obce i znasz się na wykonywaniu zadań ze wskazanego zakresu – to szukamy właśnie Ciebie!

Zbrojarz-betoniarz

Poszukujemy pracowników fizycznych do tworzenia elementów żelbetowych, wykonywania zbrojeń i układania go w szalunkach oraz formach. Do zakresu obowiązku na tym stanowisku należeć będzie ręczna lub maszynowa obróbka betonu wraz z tłoczeniem, sprężaniem, nanoszeniem na powierzchnię. Jeśli wiesz, jakie są główne zadania w pracy o specjalności zbrojarz-betoniarz – aplikuj do nas!

Murarz

Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko murarz. Ich zadaniem będzie między innymi: wykonywanie murów nośnych i ścianek działowych, tworzenie fundamentów, murów zbrojeniowych, nadproży, stropów typu Kleina, stropów gęsto żebrowych i sklepień łukowych. Oprócz tego nasi murarze wykonują roboty murarskie, w tym przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze oraz roboty izolacyjne i okładzinowe. Jeśli jest to praca dla Ciebie – aplikuj!

Aplikuj do Balt Invest